ADE-1503PLF UPORABA,VEZJA,FUNKCIJA
ADE-1503PLF Datasheet PDF
ProizvajalecPakiranjeOpisPDFTemperatura
YCL15 Watts single output external adapter. Output voltage 15V. Output current 0mA (min), 1000mA (max). ADE-1503PLF PDF