FCP16N60N UPORABA,VEZJA,FUNKCIJA
FCP16N60N Datasheet PDF
ProizvajalecPakiranjeOpisPDFTemperatura
Fairchild SemiconductorN-Channel MOSFET 600V, 16A, 0.170W Min°C | Max°C