H48SL1R560PNFA UPORABA,VEZJA,FUNKCIJA
H48SL1R560PNFA Datasheet PDF
ProizvajalecPakiranjeOpisPDFTemperatura
Delta Electronics, Inc.Delphi Series H48SL, 200W Half Brick Family DC/DC Power Modules: 48V in, 1.5V/60A out Min°C | Max°C